Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

KARITATIVNA AKCIJA TREĆEG REDA I FRAME

Kreirano: Subota, 05 Prosinac 2015 Objavljeno: Subota, 05 Prosinac 2015

I ove godine naše bratstvo Trećega reda i Frame organiziraju Karitativnu akciju pod nazivom "I oni su naša braća". Akcija će se održati između 2. i 3. nedjelje Došašća. Svatko od vas može svojim prilogom pomoći onima koji su pomoći potrebni da i njima Božić bude što radosniji. Bilo bi dobro da se kao zajednica u što većem broju pridružimo ovoj akciji te pomognemo našim župljanima (u vidu hrane koja je nepropadljiva, higijenskih potrepština i drugih stvari). To ćemo prikupljati u tjednu od 6. - 12. prosinca u župnom uredu a onda ćemo krenuti u posjete te sve prikupljeno podijeliti. Iskreno zahvaljujemo!

Hitovi: 799