Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

FRANJEVAČKI SVJETOVNI RED ORGANIZIRA HUMANITARNU AKCIJU "BOŽIĆNA ČAŠICA ZAJEDNIŠTVA"

Kreirano: Srijeda, 09 Prosinac 2015 Objavljeno: Srijeda, 09 Prosinac 2015

Na dan završetka akcije "I oni su naša braća" u kojoj kroz drugi tjedan Došašća FSR i Frama skupljaju pomoć za sve potrebite žitelje naše Župe, Franjevački svjetovni red organizira "Božićnu čašicu zajedništva" koja će se održati u nedjelju 13.12.2015. ispred crkve nakon večernje Svete mise u 18 sati. 

 Članovi FSR-a pripremiti će kuhano vino, kobasice, uštipke i druge poslastice a tu će biti i štand Frame koja će praviti palačinke. Cijene će biti simbolične a sav prihod ide za potrebite žitelje naše Župe. U glazbenom dijelu nastupit će zbor Prijatelji koji će nas razveseliti izvedbama Božićnih pjesama.Pozivamo sve ljude dobre volje da nam se pridruže da uz dobro društvo i pjesmu upotpunimo ovu humanitarnu akciju.

Hitovi: 886