Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

BOŽIĆNA ČAŠICA ZAJEDNIŠTVA ZA POTREBITE ŽUPLJANE

Kreirano: Ponedjeljak, 14 Prosinac 2015 Objavljeno: Ponedjeljak, 14 Prosinac 2015

Članovi Franjevačkog svjetovnog reda Čitluk uspješno su organizirali "Božićnu čašicu zajedništva" kojom je ujedno završena i druga karitativna akcija pod imenom "I oni su naša braća" koja je trajala kroz drugi tjedan Došašća.  Uz pomoć Frame koja je organizirala pečenje palačinki i toplu čokoladu članovi FSR-a pripremali su uštipke, kobasice, kuhano vino i druge delicije te uz druženje i pjesmu napravili pravu Božićnu idilu.

Sav prihod od prodaje namijenjen je siromašnima Župe Čitluk, a uz podmirene troškove organizacije ostao je iznos od oko 1800 KM koji će se uz prikupljenu pomoć u hrani, piću i higijenskim pomagalima prije samog Božića podijeliti potrebitima. Ovim putem zahvaljujemo svima vama koji ste na bilo koji način sudjelovali u spomenutim karitativnim akcijama kako bi našim župljanima koji su u potrebi omogućili da što dostojnije provedu Božićne blagdane. 

Slike preuzete sa portala brotnjo.info

Hitovi: 852