Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

POSTAVLJANJE CRIJEPA NA CRKVI NA SLUŽNJU

Kreirano: Nedjelja, 22 Veljača 2015 Objavljeno: Nedjelja, 22 Veljača 2015

112Ovih dana nastavili su se radovi na uređenju crkve na Služnju. Za ovu fazu predviđeno je uređenje krova crkve. Danas 20 veljače, podignut je crijep za pokrov crkve. Ako Bog da i vrijeme bude lijepo danas i sutra trebalo bi postaviti crijep na središnjem dijelu krova crkve a slijedećih dana trebalo bi urediti i tri manja krova iznad apside crkve.

 

Slike:

 

sluzanj102

sluzanj114

sluzanj107

Hitovi: 1224