Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

BOGOJAVLJENJE I KLANJANJE PRVE SUBOTE U MJESECU

Kreirano: Nedjelja, 31 Prosinac 2017 Objavljeno: Nedjelja, 31 Prosinac 2017

6. siječnja, crkva slavi Bogojavljenje ili Tri Kralja. Mise toga dana su u Čitluku u 7, 9, 10:30 i 18 sati, te na Služnju u 10 sati. Na svim misama bit će blagoslov soli i vode. Istoga dana, (pošto je prva subota u mjesecu) imamo cjelodnevno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu. Klananje započinje u podne i traje do polnoći. Poziv je ovo svim župljanima na molitvu za naše obitelji.

Hitovi: 1561