Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

Veliki župni zbor

Kreirano: Ponedjeljak, 03 Ožujak 2014 Objavljeno: Ponedjeljak, 03 Ožujak 2014

Image00005 Liturgijsko pjevanje u Župi Krista Kralja - Čitluk njegovano je od samoga osnutka župe. Pjevanje na misama bilo je važno svim župnicima, međutim, župnik fra Gabrijel Mioč okuplja vjernike i  njeguje pučko pjevanje u okviru misnih slavlja.

Dolaskom č. s. Bibijane Ćurlin u župu 1999. godine počinje se organizirati pjevanje u mješovitom zboru koji sve do danas redovito pjeva na pučkoj svetoj misi. Petnaestu godišnjicu svoga djelovanja proslavili su 2. ožujka. Danas zbor vodi č. s. Slavica Kožul.

Zahvaljujemo svim članovima i voditeljici zbora na svesrdnom zalaganju i žrtvi. 

 Image00005

Hitovi: 1902