Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

Foto: Duhovna obnova Franjevačkog svjetovnog reda

Kreirano: Utorak, 04 Ožujak 2014 Objavljeno: Utorak, 04 Ožujak 2014

Image00018Bratstvo Franjevačkog svjetovnog reda - Čitluk sudjelovalo je na duhovnoj obnovi područnih bratstava FSR-a u Hercegovini koja je održana u župnoj crkvi u Kočerinu  u nedjelju  2. ožujka  s početkom u 15:30 sati.

Misao vodilja duhovne obnove bila  je Sol zemlje i svjetlo svijeta. Okupljenima  se uime bratstva obratio duhovni asistent fra Ljubo Kurtović te ministra Marija Brnadić.

Nakon uvodnog dijela, predavanje temeljeno na geslu duhovne obnove održao je fra Mario Knezović, kočerinski župnik. Potom su trećoredci pristupili sakramentu ispovijedi te molitvi krunice koja je ujedno bila  priprema za koncelebrirano sveto misno slavlje te klanjanje  pod vodstvom fra Ljube Kurtovića.  Duhovna obnova, u organizaciji FSR-a Kočerin, završila je zajedničkim druženjem bratstava i duhovnih asistenata. 

Mir i dobro.

Franjo Lovrić

 Galeriju slika mozete pogledati ovdje.

Hitovi: 1973