Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.
SLIKA IZVANJSKOG IZGLEDA NOVE ŽUPNE CRKVE
Dobrodošli na službene stranice Župe Krista Kralja u Čitluku

OBAVIJESTI ZA PRVOPRIČESNIKE I KRIZMANIKE

Kreirano: Nedjelja, 13 Travanj 2014 Objavljeno: Nedjelja, 13 Travanj 2014

KRIZMA

Krizma je u našoj župi ove godine 26. travnja u 10sati.  Ispovijed za krizmanike, roditelje i kumove bit će dan prije u petak (25. travnja)  u 16 sati.

PRVA PRIČEST

Prva pričest za našu župu je ove godine 27. travnja  u 10,30 sati. Ispovijed za roditelje i prvopričesnike bit će dva dana prije u petak (25. travnja) u 17 sati. Tada će prvopričesnici preuzeti haljine za prvu pričest. Za iznajmljivanje haljine potrebno je uplatiti 100 KM. Kad se haljina uredno vrati natrag ćete dobiti 70 KM. Haljine nemojte vi prati, to ćemo se mi pobrinuti nakon što ih uredno vratite.

ULAZNICE ZA KRIZMU I PRVU PRIČEST

Kao i prethodnih godina za ova dva velika slavlja Krizmu i Prvu Pričest dijelit će se ulaznice i samo oni koji budu imali ulaznicu moći će ući u crkvu. Sami znate da je prostor tijesan, zato vas molimo da budete strpljivi i držite se uputa danih iz župnog ureda.

Hitovi: 1784