Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

BOŽIĆNA ČESTITKA FRAME ČITLUK

Kreirano: Srijeda, 24 Prosinac 2014 Objavljeno: Srijeda, 24 Prosinac 2014

Frama Čitluk kroz svoje djelovanje osnovala je brojne sekcije u kojima rado sudjeluje. Njihova radost još je veća od sredine studenoga kada je s radom započela i dramska sekcija. Sekcija za sada broji dvadesetak članova. Njihov plan je tijekom godine osmisliti i odigrati nekoliko predstava kao dar župi i svojim vršnjacima. Za početak su odlučili svim vjernicima čestitati blagdane kroz zanimljivu i poučnu video-čestitku koju možete pogledati u nastavku.

 

Hitovi: 3414