Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

ČITLUK ZAPALIO "ISKRU MILOSRĐA"

Kreirano: Srijeda, 28 Rujan 2016 Objavljeno: Srijeda, 28 Rujan 2016

Međunarodnoj molitvenoj inicijativi ''Iskra Milosrđa'', kojom se na dan 28. rujna u 15 sati na ulicama gradova diljem svijeta zaziva Božje Milosrđe, pridružio se i Čitluk. 

 Članovi Franjevačkog svjetovnog reda, Frame i njihovi prijatelji su se pridružili međunarodnoj molitvenoj inicijativi "Iskra milosrđa" . Okupivši se u 15 sati kod Gospinog kipa koji se nalazi pored same župne crkve u Čitluku, zajedno su izmolili krunicu Božanskog Milosrđa. Cilj ovog okupljanja i zajedničke molitve jest da se potakne molitelje da zapale iskru milosrdne ljubavi Božje u našoj sredini. Inače, nalazimo se u godini milosrđa te se krunica Božanskog Milosrđa u našoj crkvi moli svaku večer poslije svete mise.

Hitovi: 2089