Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

HUMANITARNA AKCIJA - BOŽIĆNA ČAŠICA ZAJEDNIŠTVA

Kreirano: Utorak, 06 Prosinac 2016 Objavljeno: Utorak, 06 Prosinac 2016

Kao i prošlo godine tako i ove godine Franjevački svjetovni red i Frama Čitluk organiziraju humanitarno blagdansko druženje pod nazivom Božićna čašica zajedništva "I oni su naša braća". Cilj ovog projekta je da u ovom užurbanom vremenu malo zastanemo, nađemo vremena jedni za druge i skupa se družimo a ujedno da pomognemo onima kojima je naša pomoć potrebna. U treću nedjelju došašća 11.12.2016. poslije večernje Svete mise, oko 19 sati pored Župne crkve Krista Kralja biti će upriličeno ovo druženje.

Hitovi: 1992