Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

NOVA ŠKOLSKA GODINA POČINJE 15. RUJNA

Kreirano: Ponedjeljak, 05 Rujan 2016 Objavljeno: Ponedjeljak, 05 Rujan 2016

 Početak nove školske 2016./2017 godine u Hercegovačko-neretvanskoj županiji počet će 15. umjesto 5. rujna kako je ranije bilo predviđeno.

 

 Odgoda početka nove školske  2016./2017. godine za 15. rujna jeste zbog vrućina koje utječe na uvjete boravka u školama, posebice u popodnevnim smjenama te obnova sedam škola u HNŽ-u – izjavio je danas predsjednik Vlade HNŽ-a Nevenko Herceg tijekom posjeta Centru za socijalni rad Mostar gdje je s ministrom zdravstva, rada i socijalne skrbi Goranom Opsenicom uručio školske torbe i pribor za učenike s područja grada Mostara. Naime, Vlada Hercegovačko-neretvanske županije je na sjednici održanoj 01.09.2016. godine dala suglasnost na odluku Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta kojom se do 15. rujna pomjera početak nastave u školskoj 2016./2017. godini 

Hitovi: 1760