Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

HUMANITARNA PRODAJA SLIKA

Kreirano: Petak, 14 Listopad 2016 Objavljeno: Petak, 14 Listopad 2016
U nedjelju, 16. listopada 2016., s početkom u 19 sati u dvorani pored župne crkve Krista Kralja u Čitluku bit će organizirana humanitarna prodaja slika. Sav prihod od prodaje proslijedit će se jednom teškom bolesniku iz ove župe, koji je ujedno i autor ovih vrijednih djela. Osim slika, u dvorani će biti i dodatna kutija u koju, prema mogućnostima, možete ubaciti svoj novčani prilog za ovog bolesnika.

Iz Župnog ureda Čitluk pozivaju sve župljane da se odazovu u što većem broju, te da pozovu i svoje prijatelje izvan župe koji su voljni sudjelovati i pomoći. 

Hitovi: 2203