Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

ZBOR PRIJATELJI U EMISIJI KERIGMA "VJERA I DJELA"

Kreirano: Ponedjeljak, 17 Listopad 2016 Objavljeno: Ponedjeljak, 17 Listopad 2016

U novoj emisiji ''Kerigma – Vjera i djela'', koja se emitira u programu Naše TV i Laudato TV, a koju uređuje i vodi Dragan Soldo, stalni suradnik fra Mario Knezović tumači kako čuvati darovanu vjeru, propovijedaju li svećenici preoštro. U emisiji je također prilog o našem zboru ''Prijatelji''. Govorilo se i o pozitivnim i poticajnim osobama koje žive među nama, gošća je studentica Lucija Hrstić iz Mostara. Prilog pogledajte u videu koji se nalazi ispod:

Hitovi: 1753