Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

DUHOVNA OBNOVA - SVETKOVINA KRISTA KRALJA

Kreirano: Petak, 25 Studeni 2016 Objavljeno: Petak, 25 Studeni 2016

Održana je trodnevna duhovna obnova u susret Kristu Kralju, zaštitniku naše Župe. Predvodio je fra Damir Pavić, član franjevačke provincije Bosne Srebrene. U četvrtak, petak i subotu imali smo priliku slušati predavanja o beskrajnom Božjem milosrđu. Fra Damir je kroz trodnevnicu predvodio i svete mise kao i klanjanja koja su slijedila nakon. Kroz sve dane mogli smo vidjeti prepunu crkvu što je pokazatelj razine duhovne zrelosti i želje za duhovnim rastom. Središnju svečanu svetu misu na samu svetkovinu Krista Kralja predvodio je fra Danko Perutina. 

 

Hitovi: 1766