Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

RASPORED SVETIH MISA U LJETNOM VREMENU

Kreirano: Nedjelja, 17 Lipanj 2018 Objavljeno: Nedjelja, 17 Lipanj 2018

U vremenu kroz dva mjeseca, srpanj i kolovoz raspored nedjelnih svetih misa bit će u čitluku u 7:30, 9 , 10:30 i 19 sati i na služnju u 10 sati. Kroz ova dva mjeseca neće biti mise u 12 sati. Ovaj raspored vrijedi od nedjelje 24.06.2018.

LJETNO VRIJEME I VRUĆINA

Svjesni smo kololo je ovo ljetno vrijeme u našim zajedničkim susretima a osobito na svetoj misi, izazov da počesto zaboravimo na pristojno odijevanje u dolasku na svetu misu. Budimo svjesni da u prostore župnog ureda a iznad svega u crkvu na svetim misama budemo pristojno obučeni.

Hitovi: 7500