Glasnik

glasnikOvdje možete pogledati tjedni glasnik Župe Krista Kralja u Čitluku.

 FSR

fsr naslovnaFranjevački svjetovni red ustanovljen je u nadahnuću i po djelovanju svetoga Franje Asiškoga.

FRAMA

tauFRAMA je kratica za zajednicu mladih koje nazivamo Franjevačka mladež.

VELIKA GOSPA

Kreirano: Subota, 13 Kolovoz 2016 Objavljeno: Subota, 13 Kolovoz 2016

I ove godine proslavu Velike Gospe započeti ćemo na uočnicu Gospojini, svečanom Procesijom s Gospinim kipom. Procesija započinje u 19:15 sati od Gospina kipa do župne crkve. Procesija je uvijek velika prigoda da kao vjernici kroz molitvu Bogu izreknemo svoju zahvalnost za velike milosti koje primamo. Nakon što procesija stigne do župne crkve nastavit će se sa svetom misom. Na sami dan Velike Gospe mise će biti samo u Čitluku: u 8 sati u crkvi, te svečana sveta misa u groblju u 11 sati. Sve vas molimo da pripazite jedni na druge kroz ove dane.Posebno molimo vlasnike ugostiteljskih objekata da za vrijeme procesije zatvore svoje objekte, kako bismo u miru i tišini mogli sudjelovati u pobožnosti.

Hitovi: 2095